Bronisław Komorowski rzucony jakiemPrezydent Bronisław Komorowski został rzucony jajkiem w czasie obchodów zbrodni wołyńskie, która obywała się na Ukrainie. 

Kontrowersje budzi nie to, że ktoś rzucił w prezydenta Komorowskiego jajkiem, takie rzeczy zdarzają się także innym przywódcom, jednak jak do tego mogło dojść, by mężczyzna bez przeszkód podszedł tak blisko do głowy państwa?

Bronisław Komorowski rzucony jajkiem

Prezydent w czasie wizyty w Łucku był otoczony przez oficerów BOR, jednak nie przeszkodziło to młodemu Ukraińcowi rozbić jajko na marynarce Bronisława Komorowskiego. Za co więc oficerowie Biura Ochrony Rządu biorą pieniądze skoro nie potrafią ochronić pierwszego obywatela Rzeczypospolitej? Abstrahując od sympatii politycznych to jednak znieważona została głowa naszego państwa i to w czasie zagranicznej podróży. Jakże symbolicznej podróży, w której prezydent miał uczcić ofiary mordu dokonane przez Ukraińców. Ten incydent nie świadczy dobrze o naszym państwie na arenie międzynarodowej, która nie potrafi ochronić swojego przywódcy. Teraz było jajko, a co by się stało, gdyby miał w ręku nóż czy też pistolet? Mam nadzieję, że ten incydent nie będzie inspiracją dla innych osób do fizycznych ataków na funkcjonariuszy państwowych.

Rzucony jajkiem prezydent Komorowski powinien postarać się o lepszą ochronę swojej osoby.

Jeżeli podoba CI się artykuł podziel się nim z innymi i zostaw komentarz

Jedna odpowiedź do “Prezydent Komorowski rzucony jajkiem”

Skomentuj

CommentLuv badge