nie działa internetGoogle nie działało przez dwie minuty w piątek na całym świecie. Przestały działać także usługi firmy z Mountain Viev takie jak Youtube czy Gmail.

Google jest najczęściej używaną wyszukiwarką na świecie. W Polsce z tej przeglądarki korzysta 90% internautów. W obecnych czasach ludzie już nie potrafią sobie radzić bez wyszukiwarek internetowych. Dzięki Google możemy wyszukać rozwiązania wielu naszych problemów czy przeczytać ciekawe artykuły w sieci. A co by się stało, gdyby nagle z dnia na dzień przestały działać wyszukiwarki internetowe? Niestety nie dałoby się sprawdzić co robić, gdy nie działa Google, bo przecież by ono nie działało 🙂 Kiedyś w dobie papierowych encyklopedii ludzie nie mieli takich problemów. Obecnie nie działanie wyszukiwarki internetowej prawie jest równoznaczne z końcem świata. Gdyby Google z dnia na dzień przestało działać to cóż  to robić w internecie. Nie działa wyszukiwarka, nie działa Youtube, Gmail. Wiele osób straciłoby prawie sens życia:)

Google nie działa

Sam setki razy dziennie korzystam z wyszukiwarek internetowych, więc przyznam się, że ciężko byłoby żyć, gdyby nie było wyszukiwarek internetowych. Co by było, gdyby internet nie działał? Sam mam pracę przez internet i nie wyobrażam sobie, by nagle z dnia na dzień nie było internetu.

Społeczność internetowa zapewne wyszłaby na ulicę i rozpoczęły się globalne strajki. Na przykład widać to było w przypadku protestów w Polsce w sprawie ACTA. Ludzi nie obchodzi to, że wiele osób żyje na granicy ubóstwa, że szpitale nie mają pieniędzy, wszystko drożeje, ludzi interesuje tylko to, by był internet, a każda chwila braku internetu powoduje frustrację i złość. Niestety sam tak mam, że większość dnia spędzam w internecie i nie wyobrażam sobie życia bez niego.

A co Wy byście zrobili, gdyby nagle z dnia na dzień nie było internetu?

Jeżeli podoba CI się artykuł podziel się nim z innymi i zostaw komentarz

Jedna odpowiedź do “Google nie działało 2 min- nie działa internet?”

Skomentuj

CommentLuv badge